\\"\\"
POLİTİKA:
Mehmet Özkan, AKP Biga adayı olarak partililere seslendi
Biga Belediye Başkanı ve yeni dönem adayı AKP'li Mehmet Özkan'ın adaylığı dün (24 Ocak) açıklanmıştı.

AKP yeni dönem adayı Mehmet Özkan, AKP Biga İlçe Teşkilatı önünde partililere seslendi. Karşılama töreni için parti önündeki sokak trafiğe kapatılırken; alana davullarla gelen Özkan, tebrikleri kabul etti. AKP Biga İlçe Başkanı Yasin Öztürk'ün sunumuyla söz alan Özkan'ı coşkulu bir kalabalık dinledi.

Özkan'ın yanısıra Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Ali Rıza Tekin ve Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir de konuşma sırasında hazırlanan platformda yer aldılar.

AKP Biga İlçe Başkanı Yasin Öztürk; "Biga artık AKP'nin kalesi olarak anılacaktır. Belediye başkanımız 10 yılda Biga'ya çağ atlatmıştır. Bizler artık göğsümüzü gere gere belediye başkan adayımız Mehmet Özkan'dır diyebiliyoruz" dedi.

Özkan ise özetle şöyle konuştu:

"Hususi bir heyecan içerisindeyim. Tam 10 yıldır istikrar ve kararlılıkla, sizlerden aldığımız yetkiyle siz değerli halkımıza hizmet etmenin ayrıcalığını yaşıyorum. Biga çalışkan insanlar, fedakar insanlar diyarıdır. Ama özellikle AK Parti'ye gönül vermiş bu topluluk, hizmeti hak eden bir topluluktur.

Burada bir hizmet destanını yazıldığını iktidarı ve muhalefetiyle herkes görüyor. Biga tarihinin en başarılı, en bereketli, performansı en yüksek dönemini icra ediyor. Havası suyu tertemiz, insanları güleryüzlü, tertemiz bir kent. Biz 10 yıldan beri bu toplumda kimsesizin kimsesi olmaya, onlara insanca hizmet etmenin en güzel örneklerini sunduk ve sunmaya devam edeceğiz inşallah."

Ayrıntılar Bigazete'de...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
serdar @ak genç 1 yıl önce

bırakın artık bu din sömürüsünü siz ayakkabı kutularından çıkan paraların hesabını verin mertseniz

Misafir Avatar
ak genç 1 yıl önce

aylin hanım lafı nasıl oyle anladınız harbiden bunun için ikinci bi beyin lazım insana ilginçsiniz.
yasin bey kime gece sesli propaganda yaptırılmadı element uydurmakta 10 numarasınız size nankörlüğünüze ayıp o zaman yapılan hızmetlerden yararlanmayın adam çalışıyo ki ismail ışık gelse yada refik arıkan gelse mutlaka onlarda çalışacaktır biz bigalıyı biliriz tanırız bizim gonlumuz mehmet ozkandan yana ama biz kimseye çamur atmıyoruz sizde yiğidi oldurun ama hakkını yemeyın ozellikle kul hakkından bahseden aylın hanım siz kul hakkı almayın hayırlısı olsun bigamız için.

Misafir Avatar
HASAN GÖKYÜZ 1 yıl önce

al birini vur ötekine dün chp yasak kalkmadan bayrak astı ,bugün akp gece yarısı sokakta hoparlör ile aday açıklaması yapıyor...kanunlara kurallara en önemlisi oyunu istediğiniz seçmene hiçmi saygınız yok...zorlamayla olmaz bu işler arkadaşlar...önce kendiniz kurallara kanunlara uyacaksınız sonra halkın uymasını bekleyeceksiniz...

Misafir Avatar
Bigalıgenç 1 yıl önce

gerçekten mehmet başkan seçimlere bir sifir önde başlamiş gibi gözüküyor. o akşam gençlik kollarinin sloganlari damga vurdu.anlaşilan mehmet başkan gençleri̇ de yanina alarak yi̇ne başkanliğini garantilemiş.

Misafir Avatar
aylin 1 yıl önce

Nasıl yani özellikle akp ye gönül vermiş topluluk hizmeti hak ediyor sizin hizmet anlayışınız bu kadar işte kendinizi her platform da ispat ediyorsunuz hocam

Misafir Avatar
bilen 1 yıl önce

bu son tango...

Misafir Avatar
yasin bey 1 yıl önce

dün siz değilmiydiniz hukuksuz davranıştan bahseden şimdi ne olduda gece sesli propaganda yapıyorsunuz.ayıp ayıpp

banner60

banner97

banner96

banner30

banner95

banner100

Hayriye öğretmenden Vatan Partisi adayına...
Arşivlik Video! Biga'nın emekli Cumhuriyet Öğretmeni "Altın Kız" Hayriye Açıkgöz anlatıyor.

Haberi Oku