ATM'de unuttuğu parayı kendisine getiren öğrenciye verdi

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde bir restoran sahibi ATM'de unuttuğu...

banner1
ATM'de unuttuğu parayı kendisine getiren öğrenciye verdi
banner3

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde bir restoran sahibi ATM'de unuttuğu 900 lirayı, kendisine ulaştıran öğrenciye harçlık olarak verdi. 

Alınan bilgiye göre, Ayşe Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencisi Gülsem Çağan, para çekmek için gittiği bir bankanın ATM'sinde 900 lira buldu.

Parayı alıp okuluna gelen Çağan, durumu rehber öğretmenine anlattı. Öğretmeniyle paranın sahibini bulmak için ilgili bankaya giden Çağan, banka görevlilerinden yardım istedi.

Bankada yapılan incelemelerde 900 liranın İskele Mahallesi'nde bir restoran işleten Baykal Doğan'a ait olduğu belirlendi. Bunun üzerine banka şubesine davet edilen Baykal Doğan'a parası teslim edildi.

Çağan'ı duyarlı davranışından dolayı tebrik eden Doğan, 900 lirayı öğrenciye hediye ederek, okul ihtiyaçlarında kullanmasını söyledi.

İşletme sahibi Doğan, Çağan ve arkadaşlarına ayrıca restoranında yemek ikram etti.

AA

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 14:57
banner4
YORUM EKLE
YORUMLAR
Șinasi Engin
Șinasi Engin - 6 ay Önce

Helal olsun kardeșimize

Ahmet Tiryaki
Ahmet Tiryaki - 6 ay Önce

Bende işletme sahibi ve iki çocuk babası biriyim.Helal olsun kızımıza helal olsun işletmeciye.

Rıza meliş
Rıza meliş - 6 ay Önce

Rabbim böyle güzel çocuklarımızı korusun onu yetiştiren anneden babadan razı olsun. İşletmeci kardeşim sen ne güzel bir insansın gönlü zengin kalbi güzel Allah seninde işlerine bereket versin tuttuğun altın olsun.

SIRADAKİ HABER