Yağmur sularını temizlerken elektrik akımına kapıldı

Balıkesir’in Erdek ilçesinde ucu açık bırakılan sokak aydınlatma lambasından elektrik...

banner1
Yağmur sularını temizlerken elektrik akımına kapıldı
banner3

Balıkesir’in Erdek ilçesinde ucu açık bırakılan sokak aydınlatma lambasından elektrik akımına kapılan bir kişi yoğun bakımda ölüm kalım mücadelesi veriyor.

Edinilen bilgiye göre, Maşatlık mevkiinde Ali Haydar Sarı Parkı girişinde bulunan tafelerden birinin işletmesini alan Niyazi Algiç, işyerinde tadilat yapıyordu. Bu arada sabaha karşı yağan yağmurdan biriken yağmur sularını süpüren Niyazi Algıç birden elektrik akımına kapıldı. Olay yerine çağırılan 112 ekibi yaralıyı hemen Bandırma Devlet Hastanesine kaldırdı. Duran kalbi çalıştırılan genç yoğun bakımda hayata tutunma mücadelesi veriyor. Emniyet yetkililerinin olayla ilgili soruşturma başlattığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 17:04
banner4
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 4 hafta Önce

Yıl olmuş 2019 hala izolasyonu olmayan kablo sokakta. Sorumlusu kim ise bilerek ve isteyerek bu hareketi yapmış olmalı. Çünkü 2014 ocaktan beri İsg hizmeti alma zorunluluğu var, ve İSG Uzmanı kesinlikle ucu açık kablo olmaması konusunda bilgilendirme yapmıştır. Yani bu olay taksir sayılamaz. Sayılmamalı. Sorumlulara gerekli ceza verilmediği sürece bu tip durumlar devam edecek...

SIRADAKİ HABER