AK Parti Biga Belediye Başkan adayı Erdoğan'dan ilk açıklama

AK Parti Biga Belediye Başkan adayı Bülent Erdoğan: Çalmadık kapı bırakmayacağız.

banner1
AK Parti Biga Belediye Başkan adayı Erdoğan'dan ilk açıklama
banner2
banner3

Çanakkale'de bugün 20 Ocak 2019 Pazar günü yapılan AK Parti Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda adaylığı AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş tarafından açıklanan ve uzun süredir adaylığına kesin gözüyle bakılan Bülent Erdoğan'dan ilk açıklama geldi.

AK Parti Biga Belediye Başkan adayı Bülent Erdoğan; Dürüst ve Çalışkan olacağız!

"Benden beklenenleri biliyorum, görüyorum.
İnsan ayırmadan, her kapımızı her çalana, eşime, çocuklarıma ve aileme nasıl davranılmasını istiyorsam öyle davranmak gayreti içerisinde olacağımın sözünü veriyorum, 
Bu kutlu göreve layık gören başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a, Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na, parti teşkilatlarımıza ve yaşamaktan gurur duyduğum Bigamın güzel insanlarına teşekkür ediyorum.

Bu kutlu yola başlarken, önce memleketimize borcumuza ödemek adına, insan ayırmadan, kapımızı her çalana, eşime, çocuklarıma ve aileme nasıl davranılmasını istiyorsam öyle davranmak gayreti içerisinde olacağımın sözünü veriyorum. Vatandaşlarımızla iç içe olmaya, onları dinlemeye, sorunlarına çözüm üretmeye çalışıp, dürüst ve çalışkan olacağız” 

Çalmadık kapı girmedik gönül bırakmayacağız! 

Biga’ya yönelik hayallerinin olduğunu ifade eden AK Parti Biga Belediye Başkan adayı Bülent Erdoğan; Hemşerilerimizin gözlerinin içine bakarak tüm samimiyetimizle Biga’ya dair gelecek planlarımızı paylaşacağız
Ben benden bekleneni biliyorum ve görüyorum. İnşallah 31 Mart’a kadar çalmadık kapı, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmayacağız. 1 Nisan sabahı Biga halkının güvenine mazhar olmuş bir başkan olarak Biga Belediyesini tekrar AK Belediyecilik ile tanıştıracağız."


 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 22:08
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER