Aksaz'da sezon açıldı, tesisler misafirlerini ağırlıyor

Biga Belediyesi Aksaz Sosyal Tesisleri, bakım ve düzenlemelerin ardından misafirlerini ağırlamaya başladı.

banner1
Aksaz'da sezon açıldı, tesisler misafirlerini ağırlıyor
banner3

Biga Belediyesi Aksaz Sosyal Tesisleri yaz sezonunu açarak misafirlerini ağırlamaya başladı. 

Biga Belediyesi mücavir alanında yer alan Aksaz'daki Sosyal Tesisler bakım, temizlik ve gerekli düzenlemeler yapıldı. Aksaz Sosyal Tesisleri'ne hafta sonu ücretsiz servisler tahsis edilerek Bigalıları ve misafirleri ağırlamak için hazırlandı. Haftasonu ücretsiz servisler cumartesi ve pazar günleri saat 10:00’da Biga Belediyesi hizmet binası önünden hareket ediyor, saat 17:00’de Biga’ya dönüş yapıyor.

Biga Belediyesi Aksaz Sosyal Tesisleri'nde,  şezlong, duş, mangal, oyun grupları, kamelyalar, bebek emzirme odası ve mescid yer alıyor. Biga Belediyesi hizmet kalitesiyle periyodik olarak sahil ve plaj temizleme çalışmalarının da yapıldığı tesislerde ayrıca kamp alanı bulunuyor ve isteyenler çadır kurarak konaklayabiliyor.

Ramazan Bayramı'nın hemen ardından Biga Belediyesi Aksaz Sosyal Tesisleri’nde sezonun açıldığını söyleyen Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Bu yaz sezonu için tesisimizin eksikliklerini gidererek, bakım ve temizliğini yaptık. Sosyal belediyecilik çalışmalarımız kapsamında Aksaz Sosyal Tesisleri’mizde sezonu açarak vatandaşlarımızı ağırlamaya başladık. Tesisimizi özellikle aileler yoğun olarak tercih ediyor. Biga’mızın eşsiz ve doğal güzelliklerinden olan Aksaz koyundaki tesislerimize tüm halkımızı aileleriyle denizin tadını çıkarmaya ve mangal yaparak keyifli bir gün yaşamaya davet ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 09:41
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER