Biga'nın Reisi TSK'yı ne duruma düşürdüğünün farkında mı?...

0

banner1
Biga'nın Reisi TSK'yı ne duruma düşürdüğünün farkında mı?...
banner2
banner3

Türk Silahlı Kuvvetleri\\\'nin sınır ötesi harekat yapan bir birliği, Biga Belediyesi\\\'nden destek ister mi?

İstese bu bir skandaldır!

Türk Silahlı Kuvvetleri, sınır ötesi harekat yapan askeri birliğini donatmaktan aciz mi?

Böyle bir şeyi düşünmek bile akıl yoksunluğudur!

Akıllara durgunluk verecek bu soruları, CHP etiketli Biga Belediye Başkanı İsmail Işık\\\'ın, skandal konuşması nedeniyle, sormak durumunda kaldık. Yalnızca biz sormadık, Bigazete\\\'yi arayan okurlar da soruyor.

İşte kayıtlar:

Ajanslardan elimize ulaşan haber şöyle:

\\\"Çanakkale\\\'nin Biga Belediyesi tarafından, Türk Silahlı Kuvvetleri\\\'nce (TSK) Suriye\\\'nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine yönelik yürütülen \\\'Zeytin Dalı Harekatı\\\'nda görev yapan bir birliğe malzeme gönderildi. Termal içlik, battaniye, yağmurluk, el feneri gibi malzemelerin olduğu paketler Belediye Meydanı\\\'ndan uğurlandı. 

Belediye Meydanı\\\'nda konuşan Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, \\\"Afrin operasyonuna katılan ve Azez bölgesinde görev yapan bir birliğimiz belediyemizden kendileriyle ilgili birtakım malzeme talebinde bulundular. Termal içlikler, battaniye, yağmurluk, el feneri başta olmak üzere ihtiyaçlardı bunlar. Biz de belediyemiz imkanlarıyla karınca kararınca kendilerine destek olmaktan son derece gururluyuz. Afrin operasyonundan ordumuzun başarıyla döneceklerine inancımız tam. Çünkü Türk askeri bugüne kadar girdiği bütün savaşlardan başarıyla ayrılmıştır. Buna savaş demek bile doğru değil, barış operasyonudur bu. Türkiye sınırlarının güven altına alınmasıyla ilgili bir operasyondan bahsediyoruz. Askerimize bir kez daha başarılar, şehitlerimize Allah\\\'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum\\\" dedi.

Afrin\\\'e malzemelerin gönderilmesi sırasında Belediye Meydanı\\\'nda CHP\\\'li ve AK Parti\\\'li belediye meclis üyeleri de yer aldı.\\\"

Okuyunca önce inanamadık, ajansın yerel muhabiri \\\"cahilliğinden böyle yazmıştır\\\" diye düşündük. Bir de baktık ki, Biga Belediyesi resmi web sitesinde de aynı ifadeler var. Ajansın yerel muhabiri, oradan alıp aynen yayınlamış.

\\\"TSK

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 12:01
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6