Biga TSO, TOBB 74. Genel Kurulu'na katıldı

0

banner1
Biga TSO, TOBB 74. Genel Kurulu'na katıldı
banner2
banner3

Biga Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 74. Genel Kurulu\\\'na katıldı.  Biga Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, 15 Mayıs 2018 tarihinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ)’nde gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 74. seçimli Genel Kurulu’na katıldı.

TOBB Genel Kurulu\\\'na; Biga TSO TOBB Genel Kurul Delegesi ve Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Biga TSO Meclis Başkanı Melih Akyıl, Biga TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB Genel Kurul Delegesi Hüseyin Erdoğan ve Biga TSO genel Sekreteri Mustafa Mutlu katılımda bulundu.

TOBB Genel Kurulu\\\'ndan bir gün önce 14 Mayıs’ta TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, Oda, Borsa Başkanları ve Delegeler Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanlığı\\\'na yeniden M. Rifat Hisarcıklıoğlu seçildi. Hisracıkoğlu, 74. Genel Kurulu\\\'nda geçerli oyların tamamını alarak 5. kez Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği başkanı oldu. 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 17:01
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER