BİSİAD CENAL'de, CENAL BİSİAD'da...

0

banner1
BİSİAD CENAL'de, CENAL BİSİAD'da...
banner3

Biga Sanayici ve İşadamları Derneği (BİSİAD) Başkanı Zekai Baş ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Karabiga\'da, Cengiz ve Alarko gruplarının ortaklığında yatırımı süren CENAL Elektrik Üretim A.Ş. termik santralını ziyaret etti. Heyette Başkan Vekili Gökhan Uygun, Yönetim Kurulu üyeleri Şenol Gençoğlu, Gökhan Temiz ve Selahattin Mutlu yer aldı.

Şirketin Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim Müdürlüğü\'nü yürüten Metalürji Yüksek Mühendisi Özgür Surat ile geçmiş dönemlerde yönetim kurulu üyeliğini de yaptığı BİSİAD\'ın üyesi bulunan şirketin Biga\'daki Hukuk Müşaviri İrfan Filiz tarafından ağırlanan heyet, yatırımla ilgili sunumu izledi ve şantiyeyi gezdi.

BİSİAD yönetiminden yapılan açıklamada, yapımı sürecinde halen 2 bin Çinli ve Türk\'ün çalıştığı tesisin birinci ünitesinin Eylül 2017\'de elektrik üretimine geçeceği ifade edildi. Açıklamada, yeterli bilgi sahibi oldukları, kendilerine gösterilen ilgi nedeniyle teşekkür ettikleri ve kendilerinin de BİSİAD üyeliği teklif ettikleri belirtildi.

CENAL Halkla İlişkiler ve Kurumsal İletişim  Müdürü Özgür Surat, kendisine BİSİAD üyeliği teklif edildiğini doğrulayarak, \"Kendi aile işlerimi yürüttüğüm yıllarda da yalnızca BİSİAD üyesiydim, daha sonra ayrılmıştım. Şu anda hiçbir sivil toplum kuruluşuna üye değilim, BİSİAD ilk olacak\" dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2016, 17:40
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER