Hafızamızla dalga geçme İsmail Işık

2014 Yerel Seçimleri'ndeki gerçek vaad kitapçığın bu! Ne yaptın, ne yapmadın tek tek paylaşacağız.

banner1
Hafızamızla dalga geçme İsmail Işık
banner3

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi, CHP etiketli Biga Belediye Başkanı, ısrarla bir küçük kitapçık göstererek "2014'te vaad ettiiklerimizin tümünü yaptık" yalanına başvuruyor.

Bu yalanı bir dedi, iki dedi, üç dedi ve sonunda anladık ki; Bigalı'nın hafızasıyla dalga geçiyor. Haberimizin fotoğrafındaki kitapçık, CHP etiketli İsmail Işık'ın 2014 Yerel Seçimleri gerçek Vaad Kitapçığı. Kimbilir kaç bin adet basıldı ve dağıtıldı. Şimdi ise ortalıkta arasan bulmazsın, ama Bigazete arşivi Biga'nın 14 yıllık hafızasıdır, unutturmaz. Bigalı'nın balık hafızalı yerine konmasına da uzun süre seyirci kalamaz.

CHP etiketli İsmail Işık'ın 2014 Yerel Seçimleri gerçek Vaad Kitapçığı'ndaki vaadleri tek tek değerlendireceğiz. Görülecek ki, çoğunluğu yapılmış değil. Yapabilmesi de olanaksızdı zaten. En tuhaf tarafı, bu seçim döneminde onlardan bazılarını yeni bir vaadmiş gibi yeniden servise sürmesi. Bir takım işyeri siteleri proje vaadleriyle, çevresinde kapatılan arsaların değerini artırma çabaları...

Bekleyiniz. Port'lar nasıl Pırt oldu, Tema'lar nasıl hurda demir yığınına dönüştü, hobi bahçeleri nasıl yandaşlara sunulan arsalar haline getirildi, mikro krediler nasıl nano teknoloji kurbanı oldu... En komik olan yönleri ise kendinden önce yapılmışları, yapımına başlanmışları, projelendirilmişleri "ben yaptım" diye sahiplenmesiyle, merkezi yönetimin sorumluluğundaki işleri, yerel yönetimin yapacağını vaad etmesi.

Neyse...

CHP etiketli İsmail Işık'ın 2014 vaadi Nostalji Treni'ne binecek ve artık siyasetçinin halka yalan söylemesinin bedelini ödemesini isteyeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 21:36
banner4
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet beslen
Ahmet beslen - 5 ay Önce

Onu bunu bilmem benim belediye başkanım kılıçdar oğluyla yollara düşüp adalet aramasını ben tasvip etmiyorum darbe yapılırken nerdeydin diye adama sorarlar yaptıklari veya yapamadıkları pekde önemli değil 4 sene ne çabuk geldi. geçiyor sandikta biz konuşacağiz onlar dinleyecek duak yok yola devam yaparsa yine akparti yapar gerisi fasarya

SIRADAKİ HABER