Yeni Başkan Erdoğan'a ziyaretler yoğun şekilde sürüyor

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'ni kazanarak Biga Belediye Başkanlığı görevini devir alan Bülent Erdoğan'a tebrik ziyaretleri yoğun şekilde sürüyor.

banner1
Yeni Başkan Erdoğan'a ziyaretler yoğun şekilde sürüyor
banner3

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nin ardından 12 Nisan’da mazbatasını alarak Biga Belediye Başkanlığı görevini devir alan Bülent Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretleri tüm hızıyla devam ediyor.

Yoğun ziyaretlerin gerçekleştiği Başkan Erdoğan, tebriklerini ileten görevinde başarılar dileyen vatandaşlar, esnaf, kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle tek tek ilgilenerek sohbet ediyor.

Başkan Erdoğan’ın ziyaretlerde özellikle vurguladığı cümleler ise, “Biga hepimizin. Biga’mızı sizlerle birlikte yöneteceğiz. Çalışmalarımızı birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştireceğiz"

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Biga Belediye Başkan Erdoğan, “Hayırlı olsun dileklerini ileten herkese, birlikte mesai yapacağımız muhtarlarımıza, kamu kurum ve kuruluşlarımızın müdür ve çalışanlarına, sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcilerine, belediye personelimize nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bizlere güvenen, desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen ve teveccühleriyle bize bu mukaddes görevi veren, makamın asıl sahibi tüm hemşehrilerime güzel dileklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Biga Belediye Başkanlığı makamı vatandaşlarımızın bizlere emanetidir. Emanetinize namusumuz gibi sahip çıkacağız ve ortak akılla belediyemizi yöneteceğiz” dedi

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 17:46
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER