Taşeron elemanı antrenörler alınacak

0

banner1
Taşeron elemanı antrenörler alınacak
banner2
banner3

Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü 5 Aralık 2017 günü, sabah saat 09:30\'da ilginç bir taşeron ihalesi yapacak. İhaleye katılacak taşeron adayları, ardından ihaleyi kazanacak ve işe başlayacak taşeron; 14 antrenör, 18 Gençlik Lideri ve 4 Cankurtaran elemana sahip olacak. Taşeron elemanı hocalar, gençlik liderleri ve can kurtaranlar da il merkezi ve ilçelerde görev alacaklar.

Örneğin Biga ilçesinde de bu taşeron elemanı hocalardan görev yapan olacak mı, izleyip göreceğiz. 

Taşeron sisteminin geldiği bu nokta yeni değil, ama akıl ve mantık işi de değil.

Herhangi bir spor dalında antrenörlük belgesi olan taşeron elemanı, asgari ücretin yüzde 70 fazlası ücret alacak. Yanında ayın 26 günü, her gün için 4 lira yol parası ve 14 lira da yemek bedeli alacak. Bu da demek oluyor ki, hocalar ayın 26 günü görev başında olacak.

Cankurtaranlar daha ucuz elemanlar olacak, asgari ücretin yüzde 50 fazlası ücret alacaklar. Burası Türkiye, en ucuz şey can tabii...

Taşeron ihalesinin en çarpıcı yönlerinden biri de taşeronun 18 tane de Gençlik Lideri çalıştırması. Yeryüzünde taşeron elemanı Gençlik Lideri gözünde canlandıramayacak milyonlar, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, işe başlayacakların toplu fotoğrafını bize gönderirse, paylaştığımızda görmüş olacaklar. Harun Karadeniz, Deniz Gezmiş, Mahir Çayan, şu sıralar her parka adı verilen Muhsin Yazıcıoğlu gibi bir zamanların gençlik liderlerinden sonra, günümüzün \"Taşeron Elemanı Gençlik Lideri\" nasıl oluyor, böylece tanmış olacağız.

İhale dosyasını inceledik ve dosyasındaki resmi belgelerden aktarıyoruz. Zaytung haberi falan değil, aman gülerken \"bu kadarı da olmaz\" demeyin.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2017, 20:36
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER