AK Parti Çanakkale belediye başkan adaylarını bilmeyen yok

AK Parti yönetimi hala açıklamıyor, ancak parti genel merkezinden her şey ayrıntıları ile sızıyor.

banner1
AK Parti Çanakkale belediye başkan adaylarını bilmeyen yok
banner3

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için siyasi partilerin resmi açıklamalarına yer vermenin daha doğru olacağını düşünmüş, Ankara'dan bize ulaşan kulis bilgilerini bugüne dek paylaşmamıştık. İş o hale geldi ki, AK Parti'ye yakın yerel medya organları ve bazı isimlerin sosyal medya sayfalarında, sızan bilgiler artık sağır sultanın bile duyacağı noktaya geldi.
Her an her şeyin olabildiği siyasi partilerde, son dakika müdahaleleri riski bulunsa da, artık sızan isimler doğru ve yazmanın da zamanı geldi, geçti.
En çok merak edilen isim AK Parti Biga Belediye Başkan Adayı. Adı Bülent Erdoğan. Yakın dostları adaylığının kesinleştiğini sosyal medyada paylaşırken, paylaşımlarını onun kişisel sayfasında bile etiketlediler. AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı iki günde bir "henüz adaylar belli değil, sosyal medyaya itibar etmeyiniz" dese de, uyarılar zevahiri kurtarma üslubu taşıyor.
AK Parti Çan Belediye Başkan Adayı mevcut Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu. Bayramiç ilçesinde de mevcut Belediye Başkanı Sadettin Arslan Başkan Adayı. Benzer durum Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder'in yeniden başkan adayı olması. Ayvacık ilçesinde 3 dönemdir Belediye Başkanlığı yapan Mehmet Ünal Şahin’in yerine Ersan Sezer aday. Ezine'de Güray Yüksel, Gökçeada'da Muzaffer Dağlar, Gelibolu'da Bülent Çetin, Bozcaada'da Erdoğan Madak ve Karabiga'da ise Kahraman Soydan.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 15:35
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER