Ak Parti Çanakkale İl kongre tarihi belirlendi

0

banner1
Ak Parti Çanakkale İl kongre tarihi belirlendi
banner2
banner3

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, dün yapılan yönetim kurulu toplantısında, partisinin 6.Olağan İl Kongresi\\\'nin, 21 Ocak 2018 Pazar günü Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleştirileceğini açıkladı.

Karadağ, kongre ile ilgili açıklamasında şöyle dedi:

\\\"Bilindiği üzere Genel Başkanımız-Cumhurbaşkanımızın yeni atılım dönemi olarak nitelendirdiği kongre sürecimize delege seçimleri ile geçtiğimiz yılın ortasında girdik, ardından nüfusu 5000’in altındaki beldelerimizin belde başkanı atamalarını gerçekleştirdik, nüfusu 5000’in üzerinde olan beldelerimizin kongresine Ağustos ayı itibari ile başladık, Kepez ve Küçükkuyu kongrelerimizden sonra ilçe kongre takvimi işlemeye başladı, Merkez ilçemiz dahil 12 ilçemizde kongrelerimizi büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdik.

İnşallah 21 Ocak Pazar günü Başbakanımız Sn. Binalı Yıldırım,Bakanlarımız ve Milletvekillerimizin katılımları ile onurlandıracağı Ana Kademe 6.Olağan il kongresi ile birlikte Çanakkale’mizde değişim ve yenilenme sürecimizi tamamlayıp partimizi 2019 seçimlerine götürecek ekibimizle işe koyulacağız.

Ben, 21 Ocak Pazar Günü Saat 13.30’da Esenler Anafartalar Spor Salonu\\\'nda gerçekleştirilecek kongremize, şimdiden tüm halkımızı davet ediyorum. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.\\\"

 

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2018, 09:46
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER