Bu küfürbaz Soydan-Gökhan ittifakı tetikçisi mi?

0

banner1
Bu küfürbaz Soydan-Gökhan ittifakı tetikçisi mi?
banner2
banner3

CHP Çanakkale örgütü, tarihinde bu denli çirkinliğe herhalde hiç bulaşmamıştır.

CHP Yüksek Disiplin Kurulu üyesi (CHP\\\'de en masum eleştirileri nedeniyle üyeleri cezalandıran heyetin üyesi) ve eski CHP Çanakkale Milletvekili Serdar Soydan\\\'ın yanında siyaset yapan, CHP\\\'li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan tarafından bir süre önce Çanakkale Belediyesi\\\'nde işe yerleştirilen Barış Sorgun isimli şahıs, CHP\\\'li 5 İl Genel Meclisi üyesine sosyal medyada galiz küfürler yazıyor.

Aralarında CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan\\\'ın da bulunduğu Çanakkale ilinde seçmenlerin yüzde 99\\\'una sahip 4 siyasi partinin il başkanlarının \\\"Biz yenilebilir enerji üretimine karşı değiliz\\\" açıklamalarına karşın, kendi parti programlarına uygun karar veren üyelerin, bu şahısla ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunacakları öğrenildi.

Kendisini uyaran deneyimli partililer \\\"CHP\\\'nin Çanakkale İl Genel Meclisi Bigalı üyelerine \\\"Adaylıklarını ben sağladım\\\" diyecek ölçüde kendisini CHP\\\'nin sahibi gösteren şahsın, küfür ve hakaretlerine Serdar Soydan - Ülgür Gökhan ittifakı ile yeni seçilen CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan\\\'ı da hedef alması, kuşkular doğuyor. CHP Çanakkale\\\'de egemenlik kuran ikilinin, İl Başkanı Güneşhan\\\'ı daha yolun başında sindirme amacı taşıdıkları şeklinde yorumlanıyor.

CHP Bigalı İl Genel Meclisi üyeleri Ünsal Öntürk ve Rıdvan İpek, Bigazete\\\'nin soruları üzerine, kişisel onurlarına yönelik hakaret ve küfürlerle ilgili gerekli girişimleri başlattıklarını söylediler. Biga\\\'da, kişisel onurlarına söz söylenmesi olanaksız siyasetçiler olan, üç dönemdir İl Genel Meclisi üyesi seçilen ve halen CHP Grup Başkanvekili bulunan Ünsal Öntürk ile, bu dönem CHP\\\'ye ilk kez Biga\\\'dan İl Genel Meclisi\\\'nde ikinci koltuğu kazandıran Rıdvan İpek\\\'e yönelik parti içinden gelen çirkef, Bigazete\\\'nin daha önce yazdığı gibi, küfür edenlerin arazi rantı çıkarı kaynaklı görünüyor. Çanakkale Boğazı manzaralı tarım arazilerini, CHP il örgütünü ele geçirmenin cesareti ile yapılaşmaya açma düşleri kuran bir takım rantçıların, rüzgar enerjisi projesi ile önlerinin kesildiği anlaşılıyor.

Bigalılara \\\"Anzavur\\\" diyecek kadar meczuplaşmış Barış Sorgun adlı bu şahısla ilgili Çanakkale Cumhuriyet Başsavcılığı\\\'nın ne yapacağı da merakla bekleniyor. Her ne kadar AK Partili Çanakkale İl Genel Meclisi üyelerinin yarısı ile diğer partilerin il genel meclisi üyeleri de karara \\\"Evet\\\" oyu vermiş olsalar da, küfür ve hakaretlerin yalnızca CHP\\\'li üyelere yönelmesi, hayli kafa karıştırıcı görünüyor.

Barış Sorgun isimli şahsın paylaşımlarından yalnızca üçünü okurlardan özür dileyerek yayınlıyoruz. Bu da \\\"Namusluların en az namussuzlar kadar cesur olduğu\\\" bilinsin diyedir.

\\\"Barış 

\\\"Barış

\\\"Barış

 

\\\"Çanakkaleİl Genel Meclisi sahte çevreci tezgahını bozdu
Çanakkale Boğaz manzarlı araziye rüzgar santralı konulunca, tarlaları betonlaştıramayacak, rant elde edemeyecekler diye küfür ediyorlar.
Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 20:45
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER