Çanakkale ili tüm belediye başkan adayları

Seçime katılma hakkı bulunan 13 partinin, seçim kurulllarına verdiği geçici listelerdeki belediye başkan adayları.

banner1
Çanakkale ili tüm belediye başkan adayları
banner2
banner3

Çanakkale ili belediyelerinde, mevzuat gereği 19 Şubat 2019 saat: 17:00'ye kadar seçim kurullarına verilen geçici aday listelerindeki,  Siyasi Partilerin Belediye Başkan Adayları (Güncel)

Lİste sürekli güncellenmektedir.

Çanakkale Merkez İlçe

Cumhur İttifakı (Ak Parti) : Ayhan Gider

Millet İttifakı (CHP) : Ülgür Gökhan

Saadet Partisi: Cemil Pehlivan

TKP : Reyhan Yıldırım

Çanakkale Kepez Beldesi

Ak Parti : Alper Altınok

Millet İttifakı (CHP) : Birol Arslan

MHP : Serkan Ön

Saadet Partisi: Ramazan Doğan

İAyvacık İlçe

Ak Parti : Mehmet Ünal Şahin

CHP : Mesut Bayram

MHP : Selçuk Gedik

İyi Parti : Nuri Pektaş

Saadet Partisi: Faruk Gönül

Ayvacık Küçükkuyu Beldesi

Ak Parti : Halil Zahit Mert

CHP : Cengiz Balkan

MHP : Galip Demir

Saadet Partisi: Erbah Ustaoğlu

Bayramiç İlçe

Ak Parti : Sadettin Aslan

CHP : Mert Uygun

MHP : Şuayip Başaran

Saadet Partisi: Ali Algül

Biga İlçe

Cumhur İttifakı (Ak Parti): Bülent Erdoğan

Millet İttifakı (CHP) : İsmail Işık

Saadet Partisi: Adnan Kömürcü

Vatan Partisi : Hüseyin Çimen

Biga Karabiga Beldesi

Ak Parti : Ahmet Elbi

CHP : Muzaffer Karataş

Saadet Partisi : Hamdullah Orakçı

Biga Gümüşçay Beldesi

Ak Parti : Adnan Pastırmacı

CHP : Engin Özalp

Saadet Partisi : Zekai Uluçay

Bozcaada İlçe

Ak Parti : Erdoğan Madak

CHP : Hakan Can Yılmaz

MHP : Özgür Acar

Saadet Partisi : Hüseyin Algül

Çan İlçe

Cumhur İttifakı (Ak Parti) : Abdurrahman Kuzu

Millet İttifakı (CHP) : Bülent Öz

Saadet Partisi: Orhan Görmez

Çan Terzialan Beldesi

Ak Parti : Tuncay Göğmen

CHP : Feride Demirbaş

MHP : Arif Yumuşak

Saadet Partisi : Tayyip Talha Peker

Eceabat İlçe

Ak Parti : Adem Ejder

CHP : Metin Övün

MHP : Engin Derse

İyi Parti : Saim Zileli

Saadet Partisi : Cumhur Aydın

Ezine İlçe

Ak Parti : Güray Yüksel

CHP : Halil Büyükerol

MHP : Ali Tevfik Aytimurer

İyi Parti : Zühtü Şansal Erdil

Saadet Partisi : Mustafa Erol

Ezine Geyikli Beldesi

Ak Parti : Mevlüd Oruçoğlu

CHP : Ercan Yılmaz

MHP : Doğan Labar

Saadet Partisi : Bülent Kardaş

Geibolu İlçe

Ak Parti : Bülent Çetin

CHP : Mustafa Özacar

MHP: Mehmet Eligül

Saadet Partisi: Bünyamin Ünlü

Vatan Partisi : Serkan Özbakır

Gelibolu Kavak Beldesi

Ak Parti : Yağmur Erçoban

CHP : Necati Kopça

MHP : İbrahim Bartın

Vatan Partisi : Serkan Avcı

Gelibolu Evreşe Beldesi

Ak Parti : Ali Kemal Suyuak

CHP : Şefik Ay

MHP : Fatih Erer

Saadet Partisi : Hamit Puhaloğlu

Gökçeada İlçe

Ak Parti : Muzaffer Dağlar

MHP : Ertan Erdoğan

Millet İttifakı (İyi Parti) : Ünal Çetin

Saadet Partisi : Kadir Baş

TKP : Feruh Taşdelen

Lapseki İlçe

Ak Parti : Eyüp Yılmaz

MHP : Adem Balta

Millet İttifakı (İyi Parti) : Gani Mehmet Ekim

Saadet Partisi:Ayhan Söndür

Lapseki Çardak Beldesi

Ak Parti : Ahmet Öztürk

CHP : Metin Semerci

MHP : Mehmet Uyanık

Saadet Partisi : Ramazan Saltuk Buğra Güleç

Lapseki Umurbey Beldesi

Ak Parti : Nail Pekşen

CHP : Erdal Doğan

MHP: Aliye Ertopçu

Saadet Partisi : Osman Sami Ceylan

Yenice İlçe

Ak Parti : Veysel Acar

MHP : Levent Akyol

Millet İttifakı (İyi Parti) : Osman Nuri Duran

Saadet Partisi : İsmail Tütüncü

Yenice Kalkım Beldesi

Ak Parti : İbrahim Taşkın

MHP : Özgür Demirtaş

Saadet Partisi : Hüseyin Karakaçan

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 17:23
banner4
YORUM EKLE
YORUMLAR
mahmut Türhan
mahmut Türhan - 5 ay Önce

Bozcaada yanlış olmuş

SIRADAKİ HABER