Limak, Çanakkale çevrecileriyle dalga geçti

0

banner1
Limak, Çanakkale çevrecileriyle dalga geçti
banner3

Çanakkale ilindeki büyük yatırımlarda son dönemde öne çıkan Limak grubu, Kepez sahilinde düzenlediği çöp toplama ilkokul müsameresi ile adeta Çanakkale merkez ilçedeki çevrecilerle alay etti.

Adına Limak Enerji Çevre Timi dedikleri birkaç personel, “Hayatı Aydınlatıyor, Doğayı Koruyoruz” sloganıyla, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Pazarlama, Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümündeki öğrenci ve öğretim görevlilerinden bir küçük grubu da yanlarına aldılar. Çanakkale\'nin Kepez Belde sahiline indiler. Bir kaç torba plastik şişe toplayarak, medyaya basın bülteni olarak servis ettiler. Üstelik bu bülten, haber ajansları tarafından da \"haber\" diye servis edildi.

Çanakkale\'nin Kepez beldesi sahili, Limak Enerji\'nin çevre timi sayesinde, çevre kirliliğinden arındırıldı(!) Çanakkale Belediye Başkanlığı\'na aday adayı olan Kepez belde belediye başkanı hekim Ömer Faruk Mutan başta olmak üzere, tüm Kepezliler, bu büyük çaba ve başarı için, Limak Çevre Timi\'ne, herhalde şükran plaketi verirler.

Çevre koruma kahramanlarının yaşadığı en önemli adreslerden biri olan Çanakkale\'de, çevreciler; Limak Çevre Timi geldiği için, artık emekliye ayrılabilirler.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 15:13
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER