Psikiyatri polikliniğine yoğun ilgi

0

banner1
Psikiyatri polikliniğine yoğun ilgi
banner3

Çanakkale Devlet Hastanesi Bahattin Huriye Demircioğlu ek binasında hizmet vermekte olan Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları polikliniğinde günde 12 randevulu hasta kabul ediliyor.
Çocuk ve ergenlerde ortaya çıkan zihinsel, duygusal ve davranışsal sorunları erken dönemde saptayıp önlemeye ve tedavi etmeye çalışan ’Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi’ ülkemizde her geçen gün gelişerek uzman sayısının arttığı tıp branşlarından arasında yer alıyor.
Uz. Dr. Dicle Sapmaz tarafından Çanakkale Devlet Hastanesi Bahattin Huriye Demircioğlu ek binasında hizmet vermekte olan Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları polikliniğinde günde 12 randevulu hasta kabul ediliyor. Çocuk ve ergen gençlerin değerlendirmeye alındığı poliklinikte yaygın gelişimsel bozukluklar, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, kaygı bozuklukları, tikler, duygu durum bozukluklarının tanı ve tedavileri düzenlenirken ailelerle de görüşme yapılarak tedaviye katılmaları sağlanıyor. Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı polikliniği randevu sistemi ile çalışmakta olup, MHRS randevusuyla muayene olmak mümkün.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2016, 17:00
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER