Pamukkale Turizm de konkordato istedi

0

banner1
Pamukkale Turizm de konkordato istedi
banner3

Denizli kökenli 56 yıllık Pamukkale Turizm otobüs işletmesi, bugün kendi web sitesinden yaptığı duyuru ile, konkordato istediğini açıkladı. Açıklamada şöyle denildi:

\"Pamukkale olarak 56 yıl önce sizleri \"Sevdiklerinize Ulaştırmak\" üzere Denizli\'de Bababalım ailesi tarafından kurulduk. Takdir ve desteğiniz ile büyüyerek, ülkemizin karayolu ulaşımının ulusal bir değeri haline geldik. Yarım asırı aşan süreçte, sizlerden aldığımız güç ile daima \"Keyifli Yolculuk\" ları ülkemizin güzel insanlarına ulaştırma çabası içinde olduk. Bu amaç ile yatırımlarımızı ve yeniliklerimizi hız kesmeden sürdürdük.

İÇinde bulunduğumuz ekonomik şartların yarattığı olumsuzluklar sonucu borçlarımızı yapılandırmak zorunlu hale geldi. Bu kısa yapılandırma ve planlama sürecinde amacımız, 3 bin 500 çalışanımız, aileleri, iş ortaklarımız, yolcularımızdan oluşan tüm Pamukkale Turizm ailesinin haklarını korumak ve yolumuza çok daha sağlam adımlarla devsm etmektir. Çünkü biz, ülkemizin yaşadığı sıkıntıları, geçmişte defalarca başardığımız gibi, birlik ve beraberlik anlayışı içinde hareket ederek aşacağımıza yürekten inanıyoruz.

Seferlerimizde hiçbir değişiklik olmayıp, normal seyir devam edecektir.\"

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2018, 14:28
banner4
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER